بخش CCU

توسعه دهی بازاریابی دیجیتال از دهه 1990 و 2000 تغییر کرده است که مارک ها و کسب و کارها از تکنولوژی برای بازاریابی استفاده می کنند. به عنوان سیستم عامل های دیجیتال به طور فزاینده ای در برنامه های بازاریابی و زندگی روزمره، و به عنوان مردم استفاده از دستگاه های دیجیتال به جای بازدید از فروشگاه های فیزیکی، کمپین های بازاریابی دیجیتال در حال تبدیل شدن بیشتر شایع و کارآمد است.

اين بخش داراي 6 تخت فعال مي باشد كه هر تخت مجهز به مانيتورينگ، پالس اكسي متر، فشار خون، اكسيژن و ساكشن سانترال است و ایستگاه پرستاري مجهز به مانيتورينگ مركزي مي باشد.

مراقبتهاي پزشكي و پرستاري 

مراقبتهاي پزشكي و پرستاري مطابق با آخرين استاندارهاي بين المللي به بيماران نيازمند، مراقبت هاي قلبي و عروقي و جراحي هايبا ريسك با ارائه و در مرحله ترخيص آموزش هاي خود مراقبتي و باز تواني داده مي شود و تا يكماه پس از ترخيص آموزش ها به زبان ساده بصورت تلفني پيگيري و مرور مي گردد. 

  • ارائه مشاوره تلفنی در خصوص مشکلات قلبی بصورت ۲۴ ساعته
  • مراقبت و درمان از بیمارانی که دچار HTN و افزایش فشارخون شده اند
  • تزریق دارو در زمان طلایی (سه ساعت اول) بروز سکته های قلبی جهت جلوگیری از پیشرفت بیماری و کنترل سریع آن

علاوه بر امور درماني و مراقبتي در بخشCCU به مسائل آموزشي نيز اهميت ويژه داده مي شود. بيماران بستري و همراهان در زمينه مراقبتهاي قلبي به شيوه ساده آموزش مي بينند. آموزش ها در مورد نحوه مصرف داروها و نوع فعاليت و رژيم غذايي و مراقبت از محل جراحي است.

موقعيت جغرافيايي: طبقه اول

نحوۀ ارتباط با واحد: براي ارتباط با اين واحد از داخل بيمارستان مي‎توان با شماره داخلي 203 و 223تماس حاصل نمود.

همچنين براي ارتباط با واحد CCU از خارج بيمارستان، شماره تلفن 88995766 در دسترس مي‎باشد.